Forumul românilor din Elveţia

Acum este Lun, 23 Oct 2017 8:13 pm

Ora este UTC [ DST ]

Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 19 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Epilare definitiva in Timisoara
MesajScris: Lun, 04 Ian 2010 9:49 am 
Neconectat
nou venit

EPILARE DEFINITIVA - cu cea mai noua metoda - ELOS®! Pentru ea si el, eficient, nedureros, orice zona a corpului, orice tip de piele si orice tip de par. Centrul Elos va asteapta pentru o epilare definitiva in TIMISOARA, Str. Dr. P.V. Ungureanu (fosta Prislop, langa Kaufland Sagului), Nr. 12/A.
timisoara@centru-elos.com | http://www.centru-elos.com | Tel. 0256-201347, 0722-520905

Sus

Subiectul mesajului: Cadoul potrivit pentru Ziua Indragostitilor
MesajScris: Vin, 15 Ian 2010 4:09 pm 
Neconectat
nou venit

Cadoul potrivit pentru ziua indragostitilor – bonuri valorice pentru EPILARE DEFINITIVA - cu cea mai noua metoda - ELOS®! Pentru ea si el, eficient, nedureros, orice zona a corpului, orice tip de piele si orice tip de par. Sistemul Hairfree Management cu pachetele Single, Friends si Team ofera preturi fara concurenta. Centrul Elos va asteapta pentru o consultatie gratuita in TIMISOARA, Str. Dr. P.V. Ungureanu (fosta Prislop, langa Kaufland Sagului), Nr. 12/A.
timisoara@centru-elos.com | www.centru-elos.com | Tel. 0256-201347, 0722-520905

Sus

Subiectul mesajului: Re: Epilare definitiva in Timisoara
MesajScris: Vin, 15 Ian 2010 8:44 pm 
Neconectat
tânără speranţă

Idea e foarte buna, sunt convins ca afacerea e de succes, va doresc multa bafta si cat mai multi clienti, dar...

Cine dracu va sfatuit sa scrieti asa ceva????
Centrulelos scrie:
Cadoul potrivit pentru ziua indragostitilor – bonuri valorice pentru EPILARE DEFINITIVA
. Am ras sa cad pe spate citind anuntul vostru. Adica de ziua indragostitilor (o prostie pur **== ) eu sa ma duc la prietena/sotie si sa ii spun, ... asa ... , tandru: draga mea, tu stii ca te iubesc mult, si de aceea de ziua indragostilor, pentru ca tin la tine, ti-am luat vreo 10 bonuri valorice la epilare definitiva, ca stiu ca ai nevoie, sa te mai epilezi si tu draga ca imi ramane parul intre dinti de fiecare data. Cred ca pasul urmator e sa fentezi tigaia sau vaza care se indreapta vertiginos spre capul tau si apoi sa dormi vreo saptamana pe canapea.
:)) =)) :)) =))

Sus

MesajScris: Vin, 15 Ian 2010 9:38 pm 
Neconectat
activ şi comunicativ

Marian Badut scrie:

Cine dracu va sfatuit sa scrieti asa ceva???? sa te mai epilezi si tu draga ca imi ramane parul intre dinti de fiecare data.
:)) =)) :)) =))

Ce glumet esti ,dar fa macar glume de bun simt ,vezi de asta cand atat p...........nu pot sa ma abtin si mai zic vreo doua si iara o sa fiu moderata vreun an .

Sus

MesajScris: Vin, 15 Ian 2010 10:37 pm 
adevarul ca exercitiu de imaginatie e bine venit.. cat de romantic poate sa fie un astfel de cadou? x_x

Sus

MesajScris: Vin, 15 Ian 2010 10:41 pm 
Neconectat
tânără speranţă

:D

Sus

MesajScris: Vin, 15 Ian 2010 10:54 pm 
Neconectat
tânără speranţă

Aaa, si sa nu uit, o clarificare pentru cei cu putin simt al umorului, pentru cei care se vor pudici, sau pentru cei care vor sa imi zica vreo doua dar le e frica ca vor fi moderati:
Epilarea definitiva se face in special in zona faciala, mai precis deasupra buzei superioare, epilare a sprancenelor pentru a scapa de pensat, si in general in zone reduse ca dimensiuni si in special in zonele expuse publicului permanent, odata datorita costurilor destul de ridicate pe mmp si in al doilea rand ca acolo unde se gandesc unii unora le mai place sa schimbe look-ul, asa ca parul poate sa iti ramana intre dinti si din alte parti ;) . Cine se epileaza de obicei cunoaste :lol: .

Cat despre glume cu bun simt, sint convins ca in familia unora se fac doar glume filozofice si doar cu cuvinte care figureaza in DEX (nu ca eu asi fi folosit altele, doamne fereste, ca doar sunt un om civilizat) asa ca imi cer scuze celor pe care glumele mele ii deranjeaza si ii rog sa nu imi mai citeasca posturile ca nu e obligatoriu.

Sus

MesajScris: Sâm, 16 Ian 2010 5:55 pm 
Neconectat
nou venit

Buna ,apropo umor :sa inteleg Mariane ca tu te-ai epilat ( si e si definitiv ??) ,, Cine se epileaza de obicei cunoaste "

Ca oferta de ziua indragostitilor era cam deplasata,ai dreptate.Cadourile de genul asta ori ti le oferi singura si discret ,ori e deja prea tirziu :))

iar referitor la cei care nu gusta un anumit gen de conversatie si sunt prea sensibili pt o portie de adevar,nu are rost sa-ti faci ginduri,citi oameni atitea caractere.Chiar daca e nesimnificativa parerea mea sa sti ca esti unul dintre putinii forumisti care are o personalitate puternica ,zic eu.Mie-mi placi.Adica imi place atitudinea ta.

Sus

MesajScris: Sâm, 16 Ian 2010 7:39 pm 
Neconectat
tânără speranţă

Nu Marci, nu m-am epilat ...inca... :-? , cu atat mai putin definitiv (inca sunt la stadiul in care ma rad :D )
Dar sunt casatorit de vreo 10 ani frumosi si fericiti si pe la noi prin familie se discuta despre totul si toate foarte deschis, in ambele directii (nu numai despre fotbal - barbatii, si despre coafor - femeile) iar in cercul nostru de prieteni la fel. Asa ca in acest domeniu, al epilarii, am cunostinte doar rezonante.
Cunosc insa, teoretic si in linii mari, principiul de functionare al aparatului "cu laser" folosit la procedeul de epilare definitiva si datorita constructiei, mai bine zis a pieselor componente destul de ridicate ca pret, pot estima superficial ca are costuri ridicate.
Ai grija insa cu declaratiile de agreare, e periculos sa te declari de partea lui :evil: , ala fiind eu, suparatul pe toata lumea :twisted: printre atatia sfinti.
=)) =)) =)) (am cautat sa pun niste draci care se tavalesc de ras aici dar nu am gasit)

Sus

MesajScris: Dum, 17 Ian 2010 2:45 pm 
Neconectat
nou venit

referitor la declaratiile de agreare :e normal ca toti sa avem o simpatie fata de anumite persoane si antipatie fata de altele.Eu sunt in general f sociabila si dornica de a schimba o vorba cu romani,dar asta nu inseamna ca toti romanii sunt pe placul meu.Am urmarit postarile voastre de-a lungul timpului si sunt doar citiva care chiar au ceva de spus,restul... o combinatie intre mahalagism,dorinta de a se face remarcat si fals patriotism. Si ma opresc aici pt ca altfel voi concura idirect sa-ti iau locul de :ymdevil:

si uite cum am ajuns de la epilare la antipatii si dracusori...

Sus

MesajScris: Dum, 17 Ian 2010 11:15 pm 
marci scrie:
parerea mea sa sti ca esti unul dintre putinii forumisti care are o personalitate puternica ,zic eu.Mie-mi placi.Adica imi place atitudinea ta.

A gresi este omenesc(nimeni nu e perfect) dar toate la timpul lor

Sus

MesajScris: Lun, 18 Ian 2010 7:30 pm 
Popescu scrie:
A gresi este omenesc(nimeni nu e perfect)

Solutia ?? care ar fi ?

Sus

MesajScris: Lun, 18 Ian 2010 8:32 pm 
EPILAREA ;)

Sus

MesajScris: Lun, 18 Ian 2010 9:29 pm 
Definitiva

Chiar daca e nesimnificativa parerea mea sa sti ca esti unul dintre putinii forumisti care are o personalitate puternica ,zic eu.Mie-mi placi.Adica imi place atitudinea ta.

mai usor ca imi cazi cu tronc si...............

Sus

MesajScris: Mar, 19 Ian 2010 11:27 am 
mariane... nu te vad bine... la epilat cu tine... :))

Sus

MesajScris: Mar, 19 Ian 2010 11:37 am 
Neconectat
activ şi comunicativ

raduvd scrie:
mariane... nu te vad bine... la epilat cu tine... :))

PARUL DE PE LIMBA

Sus

MesajScris: Mar, 19 Ian 2010 4:57 pm 
Neconectat
tânără speranţă

PARUL DE PE LIMBA [/quote]

Uite :baaa: ca nu am par pe limba, da's cam negru'n ceru' gurii!

Sus

MesajScris: Mar, 19 Ian 2010 5:36 pm 
Neconectat
activ şi comunicativ

Ca magarul in varful pomului .............. =)) =)) =))

Sus

MesajScris: Mar, 19 Ian 2010 5:39 pm 
Neconectat
Admin

Cred ca s-a cam depasit tema initiala. Subiect inchis.

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 19 mesaje ] 

Ora este UTC [ DST ]