Switch to full style
Subiect închis

urgent!!!!

Lun, 14 Iun 2010 7:46 pm

Caut URGENT gazda in Winterthur sau imprejurimi; trebuie sa ma mut incepand cu azi, ora 21.00 pana la sfarsitul campionatului mondial de fotbal. Rog seriozitate. Multumesc.

Re: urgent!!!!

Lun, 14 Iun 2010 8:22 pm

De aici din Suceava sunt convins ca nu te pot ajuta prea mult...dar sincer iti doresc sa iti gasesti o gazda buna. Fii tare si nu te da batuta!!! Vei gasi ceea ce cauti! Bafta multa,multa,multa din partea mea!
Sa anunti daca ai gasit ceva si s-a rezolvat problema!!!

Lun, 14 Iun 2010 8:47 pm

Multumesc pentru incurajari, Liviu! Dar cred ca noaptea asta tre' s-o petrec pe peluza din fata blocului :D :D :D
Pronosticul meu este inca valabil: Italia o incaseaza de la Paraguay si e minutul 61...

Mar, 15 Iun 2010 9:05 am

Mai cauti chirie ? Ca n-au luat bataie si e totusi un punct castigat, se pot califica si cu trei egaluri, nu ?

Mar, 15 Iun 2010 10:18 am

pai lumi, hai ca te iau la mine sa dormi, insa de VM nu scapi!!!

Mar, 15 Iun 2010 12:05 pm

luminita scrie:Multumesc pentru incurajari, Liviu! Dar cred ca noaptea asta tre' s-o petrec pe peluza din fata blocului :D :D :D
Pronosticul meu este inca valabil: Italia o incaseaza de la Paraguay si e minutul 61...

Asa. Si tu din cauza de paraguay vrei sa te muti de la casa ta ! :shock:

Mar, 15 Iun 2010 10:26 pm

Cosmin scrie:Mai cauti chirie ? Ca n-au luat bataie si e totusi un punct castigat, se pot califica si cu trei egaluri, nu ?

Deocamdata nu. Sper sa reusesc sa-mi tin pliscul pana la sfarsitul mondialelor. :D
garofita scrie:pai lumi, hai ca te iau la mine sa dormi, insa de VM nu scapi!!!

Multumesc, garofito! Daca nu te superi ca te intreb, ce inseamna VM ? :-\
Adell scrie:Asa. Si tu din cauza de paraguay vrei sa te muti de la casa ta ! :shock:

...Stii, din pacate ieri cred ca m-a cam luat gura pe dinainte, asa in general. Am vorbit de funie in casa spanzuratului : respectiv de o posibila infrangere a "azzurilor" in fata Paraguayului, fara sa ma gandesc ca "ating nervu' ".
Grosso modo, o zi ciudata ieri.

Mie, 16 Iun 2010 7:46 am

vroiam sa spun WM....

Mie, 16 Iun 2010 1:39 pm

luminita scrie:Caut URGENT gazda in Winterthur sau imprejurimi; trebuie sa ma mut incepand cu azi, ora 21.00 pana la sfarsitul campionatului mondial de fotbal. Rog seriozitate. Multumesc.

Scuza-mi indiscretia.....dar care e motivul pentru care cauti gazda in Winterthur?

Mie, 16 Iun 2010 4:18 pm

Alejandra scrie:Scuza-mi indiscretia.....dar care e motivul pentru care cauti gazda in Winterthur?

Motivul pentru care caut gazda, l-am explicat ceva mai sus.
Motivul pentru care prefer Winterthur: pentru ca este locatia helvetica cu care sunt cel mai mult familiarizata. :D
...Da' poate n-o sa mai am nevoie daca reusesc sa-mi tin pliscul in "zilele cheie". :ympray:

P.S. Tocmai a marcat Elvetia!!!!!!! :)
P.S.S: Faina faza din minutul 74!!!! Echipa elvetiana este o surpriza placuta :ymapplause:

Dum, 20 Iun 2010 7:41 pm

Mai asteptam vesti cu chestia cu "mutatul" si mai ales rezultatele meciurilor!!!
Bafta multa sa ai!

Dum, 20 Iun 2010 9:41 pm

Liviu-Florin scrie:Mai asteptam vesti cu chestia cu "mutatul" si mai ales rezultatele meciurilor!!!
Bafta multa sa ai!

Am inteles! Ai postat dupa finalul meciului Italia-Noua Zeelanda. :D :D :D
Situatia e cam...albastra, dar eu am fost foaaaaaaaaarte tacuta dupa ora 16.00 (nu de alta dar azi sunt 9 grade afara si peluza-i uda :p ) .
Multumesc ca te-ai gandit la mine. :)

P.S. Ce se mai aude cu catelu' ?

Lun, 21 Iun 2010 1:48 pm

Cu catelul deocamdata nu am mai facut nimic. Am avut si inca mai am o gramada de treburi foarte urgente de rezolvat si sincer nu prea m-am mai ocupat de asta. Vine si randul catelului cat de curand sa intre in "casa".
Nu inteleg insa un lucru: tu stai afara si nu ai inca unde sa locuiesti? Nu te-a ajutat nimeni inca? Din ce te intretii? Cum traiesti??? Nu inteleg cum sa stai afara la 9 grade?!?!?!?
Chiar nu te ajuta nimeni?
Sa nu imi iei in nume de rau ca te intreb toate astea...dar intr-un fel ma revolta ca nu e nimeni care sa te poata ajuta acolo cu ceva?
Bafta multa de tot sa ai!!! Tinem legatura!

Mar, 22 Iun 2010 7:21 am

Ba Luminita, nu mai baga spaima-n oameni!!! 8-|
Liviule, nu-ti fa probleme, nu sta afara Lumi, este doar un joc de cuvinte!!!! Oricum dragutz din partea ta ca pui la inima!!! :-bd

Mar, 22 Iun 2010 3:33 pm

luminita scrie:...Da' poate n-o sa mai am nevoie daca reusesc sa-mi tin pliscul in "zilele cheie". :ympray:

Mie, 23 Iun 2010 7:25 am

garofita scrie:Oricum dragutz din partea ta ca pui la inima!!!

Of doamne dar nici tu nu te-ai prins :D

( nu taia elanul...:P)

Mie, 23 Iun 2010 8:39 am

"nobody is perfect"! :pirate:

Joi, 24 Iun 2010 2:49 pm

Multa bafta, Luminita, acum ori niciodata :)

Joi, 24 Iun 2010 3:49 pm

Cosmin scrie:Multa bafta, Luminita, acum ori niciodata :)

:-s :-s :-s
1-0 pentru Slovacia,iar prima repriza e practic terminata...
...iar eu :-$ :-$ :-$ ( da' nu stiu cat mai rezist.)

Joi, 24 Iun 2010 7:25 pm

Rezista!!! E spre binele tau! ;) ;) ;)

Joi, 15 Iul 2010 6:21 am

E gata si cu acest Campionat!!! ;)
Alte noutati?

Mie, 28 Iul 2010 7:21 pm

Ceva noutati?
Subiect închis