Switch to full style
Răspunde

CAUT DE INCHIRIAT IN ZONA LUGANO UN LOCAL COMERCIAL

Joi, 16 Sep 2010 1:36 pm

Ziua buna la toti romanii! Stie cineva un mic local comercial de inchiriat in zona Lugano pentru inceperea unei activitati in Elvetia ?
Nu reusesc sa gasesc ceva mic de vreo 10 mp pentru a-mi face sediul legal si care sa nu depaseasca 450 fr pe luna .Mentionez ca ceea ce caut nu e ceva de lux ci o amarata de camera cu cutie postala ,chiar de reparat si de varuit! Multumesc anticipat celor care ma pot ajuta !

Re: CAUT DE INCHIRIAT IN ZONA LUGANO UN LOCAL COMERCIAL

Joi, 16 Sep 2010 10:38 pm

Pentru banii aia gasesti si o cutie postala la o firma de avocati.

Vin, 17 Sep 2010 5:46 pm

da , multumesc mult ,dar as prefera totusi ca in acesti bani sa intre si un mic spatiu pe care sa-l pot folosi ! :D :D

Lun, 20 Sep 2010 7:19 am

ai incercat cu google? http://www.google.ch/search?q=affitto+l ... nt=firefox

Scrii "affitti lugano" si nu ai decat sa cauti; exact asa mi-am gasit si eu locuinta. (nu stau in Lugano ;) )

simpla curiozitate: de ce ai scris la Umanitare? :roll:

Sâm, 15 Ian 2011 12:20 pm

Dom'le, dumneata nu esti in stare sa-ti gasesti un amarat de spatiu comercial in ZH, si acum dai sfaturi pe internet cum sa se descurce unul in Lugano? De-a rasul plansul... Doamne, mare e gradina, dar internetul e infinit... ca sa nu-l citez pe Einstein... stiti voi ce a zis referitor la univers :lol: ...

Sâm, 15 Ian 2011 12:35 pm

LeDix- ''De-a rasul plansul''. Mdea, eu rad ''ca curca-n lemne'' cand citesc unele mesaje pe forum dar macar sa ma relaxez putin, doar e Sambata.
Răspunde