Switch to full style
Răspunde

PREGATIRE SUPLIMENTARA INTELIGENTA!

Mie, 22 Sep 2010 9:11 pm

Ești de naționalitate română și nu numai?
Întâmplini dificultăți la MATEMATICI sau INFORMATICĂ?
Nu-ți face probleme!!!
Un profesor din România oferă pregatire suplimentară serioasă la disciplinele amintite!
Contactați-l la email: daniellungulescu@yahoo.com sau la tel. 004 0761 688925

Ultima oară modificat de daniellungulescu pe Joi, 23 Sep 2010 6:59 am, modificat 1 dată în total.

Re: PREGATIRE SUPLIMENTARA INTELIGENTA!

Mie, 22 Sep 2010 10:05 pm

''Un profesor din roman''...da...inteligent...

Joi, 23 Sep 2010 7:14 am

Si cum ar functiona pregatirea? ezoteric - bioenergie, biounde sau ceva de genul bio sau la domiciliu' clientului? :ymdaydream:

Joi, 23 Sep 2010 7:36 am

Ana.. tu unde vrei sa ajungi? :-\

Joi, 23 Sep 2010 10:58 am

bine ca stiu unde sa ma adresez daca "INTIMPLIN" greutati :)) :ymdevil:

Joi, 23 Sep 2010 12:01 pm

raduvd scrie:Ana.. tu unde vrei sa ajungi? :-\

Io stiu? ma intrebam cum poate functiona ajutorul asta intelectual de la distanta...

Joi, 23 Sep 2010 12:07 pm

conny scrie:bine ca stiu unde sa ma adresez daca "INTIMPLIN" greutati :)) :ymdevil:

:)). Daca o sa citeasca mai bine propriul ''subiect'', poate scrie corect si chiar o sa aiba oferte. Se mai intampla cand scrii repede sa faci greseli dar in cazul acesta ar fi trebuit sa fie foarte atent. Daca ar fi facut pregatire la Limba si Literatura Romana? :pirate:

Joi, 23 Sep 2010 3:15 pm

raduvd scrie:Ana.. tu unde vrei sa ajungi? :-\

Pe Skype. :lol:

Joi, 23 Sep 2010 3:46 pm

Bietul om, incearca sa faca si el niste bani ajutandu-ne la Matematici si Informatica si noi radem de el :hehe: .
Nu vreau sa fiu rautacioasa, poate domnul are nevoie de bani urgent sau pur si simplu doreste sa isi ''rotunjeasca veniturile'' si a zis ca aceasta metoda o sa-l ajute (dand meditatii pe net).
Doar ca imi aduce aminte de o doamna/domnisoara care pretinde ca ne poate ajuta (din punct de vedere psihologic) tot pe net.Ma intreb, daca apelez la dansa, o sa ma ajute sa trec peste frica de baubaul de sub pat :pirate: . Glumesc....sau nu :hehe: .
In fine, (in general) daca vrei sa-ti faci publicitate pe un forum, ar fi dragut sa scrii corect, altfel nu am de gand sa-mi consum energia citind un mesaj scris gresit (acest anunt m-a facut sa rad :hoo: ). Nu de alta dar dai dovada de neseriozitate si inseamna ca nu te implici cum trebuie in activitatea respectiva.
Zic si eu asa, nu dati cu parul :pirate: .
Răspunde