Switch to full style
Discuţii pe (aproape) orice altă temă
Răspunde

Sfaturi pentru cumparare mobila in Geneva!

Joi, 15 Apr 2010 10:03 am

Buna tuturor,

Din experienta voastra sau din auzite, care ar fi cele mai bune alternative pt achizitionarea de mobila in Geneva sau in apropiere?

Multumesc anticipat,

Andreea

Re: Sfaturi pentru cumparare mobila in Geneva!

Joi, 15 Apr 2010 1:17 pm

IKEA.. ieftina si buna.. Gasesti magazin la Aubonne

Joi, 15 Apr 2010 7:35 pm

Perfect de acord cu Radu. Gasesti la IKEA tot ce vrei: si mai scumpa si mai ieftina, si "old look" si "modern"... Bafta si spor la shopping! :hehe:

Vin, 04 Iun 2010 9:12 am

Nici Otto nu are mobila rea....numai ca trebuie sa ti-o aduci singur acasa -iti dau ei masina- si trebuie sa ti-o montezi singur!

Vin, 04 Iun 2010 10:09 am

florentina28 scrie:Nici Otto nu are mobila rea....numai ca trebuie sa ti-o aduci singur acasa -iti dau ei masina- si trebuie sa ti-o montezi singur!

masina pentru care platesti

nici de la Ikea nu ti-o transporta nimeni acasa

Vin, 04 Iun 2010 11:08 am

Bașca și acolo tot singur ți-o montezi...Ăsta-i șpilul (Adică ȘI ăsta), pentru un preț mai micuț...:)

Andreea ți-ai luat mobilă, că a trecut ceva timp de când ai postat anunțul? :)

Vin, 11 Iun 2010 4:09 pm

Lauraven scrie:
florentina28 scrie:Nici Otto nu are mobila rea....numai ca trebuie sa ti-o aduci singur acasa -iti dau ei masina- si trebuie sa ti-o montezi singur!

masina pentru care platesti

da..scuze am omis sa scriu :X-/: ... oare ce e gratis...!?!.. off topic macar sunt sinceri si spun ce si cum tre sa platesti nu ca la noi in ro unde transportul e "inclus in pret" sau e "gratuit" dar de fappt nu e...
..din cate imi aduc aminte la Otto se plateste o garantie, care se restituie cand duci masina inapoi, si apoi se plateste pe km...

Sâm, 12 Iun 2010 11:18 pm

Multu tuturor pentru sfaturi....nu am ajuns inca la stadiul de mobila:(..inca mai caut casa..

dar am retinut sugestiile voatre pentru cand le va veni timpul.

Toate cele bune,

Andreea
Răspunde