Forumul românilor din Elveţia

Acum este Lun, 23 Oct 2017 7:46 pm

Ora este UTC [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 9 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Si eu sunt pe val ........
MesajScris: Sâm, 22 Mai 2010 8:14 am 
Neconectat
activ şi comunicativ

Echipa de organizarea Mister Suisse a fost foarte multumita de munca depusa si de implicarea pe care am avut-o la organizarea acestui mare eveniment.Acum astept raspunsul pentru participarea la organizarea Miss Suisse Romande dar in acelasi timp sunt onorata sa fiu alaturi de Elena .Elena stii ca te sustin si stiu ca o sa castigi .......

Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Sus
Răspuns cu citat  
 Subiectul mesajului: Re: Si eu sunt pe val ........
MesajScris: Sâm, 22 Mai 2010 11:36 am 
Neconectat
activ şi comunicativ

Felicitari, dar la ce iti foloseste sa ne scanezi un biletel si sa-l pui pe forum? Simona, multi dintre noi au fost sau inca mai sunt parte activa in desfasurarea unui eveniment, a unei anchete INTERPOL, in rezolvarea unor situatii delicate, sunt piloni in functionarea unor firme elvetiene sau internationale, multi au facut gesturi umanitare (gesturile facute pentru animale se pun? :D ) etc, dar nu postam scanarile documentelor, a certificateler de munca pe internet.

O sa-mi zici ca acum vreo jumatate de an scriam intesiv despre activitatea mea in cadrul unui departament. Da, dar se discuta despre delincventii si cersetorii din Romania si cum erau tratati aici, iar eu cunosc de vreo 12 ani activitatea acelui departament si cum se fac anchetele in CH. Nu sunt singura, dar multi nu vor sa dezvaluiasca faptul ca ei colaboreaza cu organele de ordine.

Sus
Răspuns cu citat  
MesajScris: Sâm, 22 Mai 2010 12:28 pm 
Neconectat
activ şi comunicativ

in primul rand nu este un biletel ...........si am pus o ca sa te oftic :)) :)) :)) Te simti mai bine acum ? Mai vrei sa iti dau vreo explicatie ?

Sus
Răspuns cu citat  
MesajScris: Sâm, 22 Mai 2010 12:33 pm 
Neconectat
activ şi comunicativ

Am pus o ca sa arat ca m am integrat foarte bine ...........si in plus ca si romanca sunt foarte apreciata in ceea ce fac si merg prin locuri prin care poate altii doar viseaza sa ajunga ,nu este ca o lauda ......dar vreau sa arat ca sunt si romani care nu au studii superioare care se decurca foarte bine in inalta societate .Nu tine de studii tine de caracter si de cat esti capabila sa asimilezi niste cunostinte ....Deci totul e posibil depinde de vointa .....

Sus
Răspuns cu citat  
MesajScris: Sâm, 22 Mai 2010 12:44 pm 
Neconectat
activ şi comunicativ

LeDix scrie:
Felicitari, dar la ce iti foloseste sa ne scanezi un biletel si sa-l pui pe forum? Simona, multi dintre noi au fost sau inca mai sunt parte activa in desfasurarea unui eveniment, a unei anchete INTERPOL, in rezolvarea unor situatii delicate, sunt piloni in functionarea unor firme elvetiene sau internationale, multi au facut gesturi umanitare (gesturile facute pentru animale se pun? :D ) etc, dar nu postam scanarile documentelor, a certificateler de munca pe internet.

O sa-mi zici ca acum vreo jumatate de an scriam intesiv despre activitatea mea in cadrul unui departament. Da, dar se discuta despre delincventii si cersetorii din Romania si cum erau tratati aici, iar eu cunosc de vreo 12 ani activitatea acelui departament si cum se fac anchetele in CH. Nu sunt singura, dar multi nu vor sa dezvaluiasca faptul ca ei colaboreaza cu organele de ordine.

Draga cat tine de niste anchete in acest domeniu nici nu ai voie sa le faci publice ,intri in ilegalitate pentru scurgere de informatii .Si iti spun sigur ca cunosc pt ca am prieteni care poate sunt sefii tai dar nu discutam despre asa ceva niciodata .

Sus
Răspuns cu citat  
MesajScris: Sâm, 22 Mai 2010 3:00 pm 
Neconectat
Admin

Am sters ultimul mesaj al lui LeDix.
PRIMA care mai scrie ceva despre subiectul asta va fi moderata.
Si a doua.
Etc.

Sus
Răspuns cu citat  
MesajScris: Sâm, 22 Mai 2010 5:03 pm 
Neconectat
activ şi comunicativ

Sunt PRIMA si voi fi moderata. Asa, si? Da Soterro, o lasi din nou pe simonavulgaru sa se desfasoare pe pajiste, sa atace si sa jigneasca in trei mesaje, dar stergi raspunsul meu; unul singur, care evident nu era la nivelul la care sunt cele scrise de simonavulgaru. :ymsick: Nu i se poate zice nimic, ea raspunde cum poate.
Ceea ce ai facut tu e pumnul bagat in gura si partialitate. Bine fac romanii care nu vor sa intre pe acest forum!

Sus
Răspuns cu citat  
MesajScris: Sâm, 22 Mai 2010 5:16 pm 
Neconectat
nou venit

Simona si LeDix: eu va plac pe amandoua,asa cum sunteti,cu sau fara "recunoastere internationala"!Fiecare aduce ceea ce are mai bun pe acest forum si eu va apreciez, pentru ca am citit postari super interesante scrise de fiecare din voi.E soare ,e frumos ,se simte aerul de vara .........O zi minunata....Va pup pe amandoua! Nutica!

Sus
Răspuns cu citat  
MesajScris: Sâm, 22 Mai 2010 5:54 pm 
Neconectat
Admin

LeDix: ai dreptate: romanii care n-au altceva mai bun de facut decat sa-si spele rufele murdare in public n-au de ce sa intre pe forumul acesta.

Sus
Răspuns cu citat  
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 9 mesaje ] 

Ora este UTC [ DST ]