Forumul românilor din Elveţia

Acum este Joi, 13 Dec 2018 1:41 pm

Ora este UTC [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Vot pentru o Romanca
MesajScris: Sâm, 11 Iun 2005 9:21 am 
The Face of “2005” este un concurs international ptr. noi talente in modeling desfasurat pe internet si accesibil ptr. votul publicului.Ma numesc Lorena; am 17 ani ,locuiesc in Vancouver ,Canada si sunt una dintre concurente. The Face of 2005 il gasiti cautind cu orice motor de cautare" Face of 2005 Photographic modeling contest," click Face of 2005 si ma gasiti la pagina 6 /model_ 59.
Atentie ! este valabil doar un singur vot de la fiecare computer deci puteti vota o singura data si o singura modela.
Sper sa va placa si pozele mele. Multumesc,,Lory.

Ultima oară modificat de lory pe Mar, 14 Iun 2005 11:28 pm, modificat 1 dată în total.

Sus

Răspuns cu citat  
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Sâm, 11 Iun 2005 7:27 pm 
Neconectat
tânără speranţă

Gata, te-am votat! Unu, fiin'ca eshti dulcica foc, shi doi, fiin'ca eshti din acelashi orash cu sotzul meu :wink:

Sus
Răspuns cu citat  
 Subiectul mesajului: Vot ptr. o romanca
MesajScris: Mar, 14 Iun 2005 7:59 pm 
Multumesc tuturor,Lory

Ultima oară modificat de lory pe Mar, 14 Iun 2005 11:30 pm, modificat 1 dată în total.

Sus

Răspuns cu citat  
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Lun, 11 Iul 2005 4:13 am 
Vrau sa va multumesc tuturor celor care ati votat ptr. mine in cadrul concursului.Momentan ma aflu pe locul 2 la egalitate cu o alta modela din Australia;locul 1 Australia. Voturile se termina in 30 iulie deci rezultatul final lvi-l dau in 1Aug.Oricum toate astea nu ar fi fost posibile fara existenta acestor forumuri care se pare ca nu sunt doar o pagina ptr, discutii ci efectiv sunt o cale de a ne face mult mai uniti si de a ne ajuta tot mai mult intre noi.De aceea va multumesc ptr. tot tuturor celor ce contribuiti la mentinerea acestor forumuri ,moderatori si utilizatori impreuna .Va multumesc tuturor, Lory

Sus

Răspuns cu citat  
 Subiectul mesajului:
MesajScris: Dum, 24 Iul 2005 8:44 am 
Buna la toti.Concursul se va termina in 30 iulie. Personal nu cred ca pana la urma voturile publicului vor det . cistigatoarea ;parca cineva ii poate controla/ cred ca ei vor alege.Si nu stiu in ultima vreme nu par prea corecti si seriosi.Asa ca personal nu cred ca am prea mari sanse sa cistig.Mai sper si ma mai chinui sa string voturi pina uin ultima zi insa.Dar indiferent de rezultatul acelui stupid concurs eu sunt f. bucuroasa iar voi toti trebuie s a fiti f.f.f... bucurosi.Eu ptr. ca fara existenta lui nu as fi intrat niciodata pe aceste forumuir sa va d ce oameni minunati sunt iar voi ptr. ca acel moment in care stai in fata computerului si dai un vot fara invidie, cu bucurie ajutind o persoana sa se realizeze ,realizare din care ea poate ar obtine unele avantaje pe care tu nu le ai iti spune ce fel de om MINUNAT esti.Acum ma intreb eu as fi facut-o ? sper ca da ,si sper ca un alt eveniment de acest gen sa mi-o dovedeasca si mie asa cum v-a dovedit-o voua acum Va multumesc si celorlalti care din dif. motive nu ati votat cu mine ptr. simplu motiv ca mi-ati tolerat mesajul.Asa ca indiferent de rezultat noi Romanii am invins!ptr. ca am aratat toleranta ,lipsa de invidie si solidaritate intr-o actiune si asta e cel mai mare cistig Deci in 1 Aug am sa ridic impreuna cu parintii mei un pahar de sampanie in cinstea Voastra ! Va multumesc f. mult ,cu toata dragostea mea Lory

Sus

Răspuns cu citat  
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 5 mesaje ] 

Ora este UTC [ DST ]