Forumul românilor din Elveţia

Acum este Mar, 17 Oct 2017 5:12 am

Ora este UTC [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Retragere
MesajScris: Mar, 16 Mar 2010 6:58 pm 
Neconectat
nou venit

Buna,as dori sa fac o scurta precizare:am cerut administratorilor anularea ,,contului " meu pe acest forum.De aceea ii rog pe toti aceia care mi-au scris mp sa tina cont ca nu vor mai ajunge pe aceasta cale la mine.Cei care au adresa mea privata de mail pot continua pt o perioada scurta sa-mi scrie acolo,amanunte in privat.

Numai bine :-h

Sus
Răspuns cu citat  
 Subiectul mesajului: Re: Retragere
MesajScris: Mie, 17 Mar 2010 10:47 am 
Nu stiu daca sunt eu in masura sa cer explicatii sau amanunte, asadar nu o voi face. In schimb, voi spune doar ca regret (SI) plecarea ta!
Din pacate, desi suntem putini pe aici, ne retragem din ce in ce mai multi.... :(
Oricare ar fi decizia ta, Marci, eu iti doresc numai bine... la cat mai putine dezamagiri si sanatate maxima!

Sa ai o zi frumoasa!

Sus

Răspuns cu citat  
MesajScris: Joi, 18 Mar 2010 8:14 pm 
Marci ,

nu-ti cunosc motivele, dar crede-ma - doar vorbesc din experienta cererii stergerii de cont - nu e o solutie buna !! Si vad ca inca nu e sters, deci dupa ce va trece supararea pe care o ai, sper sa revii cu postari :) In ultimul timp se retrag din ce in ce mai multe persoane si....e pacat :(
Eu am de gand sa merg in curand la Alpa Mare doar cu fete !! Uite ca voi face discriminare :D - si sper sa vi si tu.
Deci lasa sa treaca ceva timp....dar apoi revin-o :ymhug: Ah si daca poti uite-te la semanatura mea, ai sa intelegi mesajul ;)

Imagine

Giorgia

Sus

Răspuns cu citat  
MesajScris: Joi, 18 Mar 2010 11:13 pm 
Neconectat
tânără speranţă

Unele lupte merita duse, altele nu. It's always up to you. Unii iti vor duce lipsa :D, altii isi vor freca palmele bucurandu-se ca la unii le devine prea mult atacul la persoana, mesajele incendiare pe privat, nesimtirea samd care nu sunt imediat sesizate de admini (pe care fara sa ii p00p undeva, ii stimez pt. ceea ce fac bine si benevol cu site-ul si cu forumul acesta).

La urma urmei, e un forum.... si nu toata lumea posteaza cu ganduri serioase si cinstite pe aici.

BTW, am invatat nu demult ca exista o functie magica in acest forum... de a ignora anumiti troll-i de pe aici.
Ca sa iti foloseasca, ai voie sa incepi sa citesti fredurile (threadurile, unii stiti deja ca sunt glumet din fire) doar dupa ce te-ai logat pe forum, astfel vezi ca Xulescu a postat, dar nu vezi ce (decat daca bash de ciuda ai chef in ziua respectiva sa te enervezi :D).

Sus
Răspuns cu citat  
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 4 mesaje ] 

Ora este UTC [ DST ]