Forumul românilor din Elveţia

Acum este Vin, 15 Dec 2017 7:06 pm

Ora este UTC [ DST ]

Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 7 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Cont
MesajScris: Joi, 08 Iul 2010 6:29 pm 
Aceasta cerere se adreseaza celor 3 Admini: Cosmin, Adell si Soterro.

@Cosmin:

rog stergerea completa a contului ( nu doar dezactivat ci mesajele incl ). Stiu ca a existat un precedent, stergerea contului lui Dacian. Sper sa se procedeze in mod corect si la cererea mea.

@Soterro si Adell

intrebarea care am pus-o catre Alejandra in acest topic a ramas pana acum fara raspuns. Nu doar din partea ei dar si cu zero interventie din partea voastra. Nu stiu cum poate cineva, avand statut de user insinua ca am MP-uri cu Admini !! Puteti voi 3 verifica...cu cine cum am ( daca am !! )
viewtopic.php?f=1&t=1912

Multumesc
Giorgia

Sus

Subiectul mesajului: Re: Cont
MesajScris: Joi, 08 Iul 2010 6:45 pm 
Neconectat
tânără speranţă

De parca e greu sa nu mai intri pe forum. Nu pricep de ce toti vreti sa aratati cat de revoltati si suparati pe lume sunteti si strigati in gura mare ca vreti sa vi se stearga toate mesajele si contul. Mi se pare fara rost sa se stearga mesajele pt ca poate faceau legatura intre alte mesaje la unele subiecte.

Propun sa facem o petrecere mare. Se va reduce numarul de intrigi, intepaturi, incercari de starnit certuri etc. Nu ca m-ar fi deranjat pe mine, chiar mi se pare o persoana amuzanta Giorgia, nu am nimic cu ea, dar am vazut ca a reusit sa supere pe cativa. :ympeace:

Sus

MesajScris: Joi, 08 Iul 2010 7:08 pm 
Acest mesaj, este o "cerere"catre admini. :)
Nu vad rostul interventiei tale cu atat mai mult cu cat esti prietenul Alejandrei de la care asteptam un raspuns. Raspuns care a dus la aceasta cerere prin neaparitia lui. Deci daca doresti sa-i fii avocat, atunci raspunde tu in locul ei: de unde si pana unde insinuareape care a facut-o ??

Imi pare rau, am respectat si respect munca acestor oameni ( care sustin site-ul ) dar se pare ca anumite reguli nu sunt valabile ( dupa cum bine au sesizat si altii ) pt toti useri !! Nu vreau sa intru in fabulari sa-mi dau singura raspunsuri ! Nu ma intereseaza culisele..Doresc doar postariile mele, ca tot spui ca devin " suparatoare" sa fie sterse.

In rest propunerea ta cred ca va fi bine venita....pt altii.

Cererea ramane !! Nu este nici din indignare nici din mofturi, este o decizie care-mi apartine. Eu avocat nu am, deci inchei aici dialogul :)

Sus

MesajScris: Joi, 08 Iul 2010 7:14 pm 
Ah si....nu tip in gura mare, insa asta e "procedura" ceruta de Admini. Au mentionat-o in cateva topicuri dar nu numai. doresti inchiderea si stergerea contului- mesaje incl- faci cerere aici. Altfel, nu as face. E deja mai mult decat penibil...dar...ma "supun" Adminilor :)

Sus

MesajScris: Joi, 08 Iul 2010 7:33 pm 
Iti dau si raspunsul.Interesa pe cineva ca sunt eu sau nu BI?Aminteste-ti cui i-ai spus si ai sa vezi de la cine stiu(nu direct de la persoana respectiva,ci prin altcineva).Asa ca nu iti mai crea fantasme si nu ai de ce sa iti stergi contul.Doar te rog pe data viitoare sa nu mai faci afirmatii despre mine fara acordul meu,caci astea se incadreaza la "barfa",si nu e frumos.
Si nu voi mai raspunde la nici o provocare de a ta.asa ca daca mai ai intrebari de pus sa sti de pe acum ca nu iti voi mai raspunde.Numai bine

Sus

MesajScris: Joi, 08 Iul 2010 7:36 pm 
Neconectat
Admin

Giorgia scrie:
Adell

intrebarea care am pus-o catre Alejandra in acest topic a ramas pana acum fara raspuns. Nu doar din partea ei dar si cu zero interventie din partea voastra. Nu stiu cum poate cineva, avand statut de user insinua ca am MP-uri cu Admini !! Puteti voi 3 verifica...cu cine cum am ( daca am !! )
viewtopic.php?f=1&t=1912

Multumesc
Giorgia

Eu nu verific si in primul rand nici nu ma intereseaza care cu cine se "schimba" in MP-uri.

Cat despre MP-urile schimbate cu mine: Eu am vorbit, vorbesc si voi mai vorbi cu forumistii in MP uri. Sau nu e voie?
Multumite fetelor? ;)

Next....

Va rog sa continuati discutiile in privat... MP uri sau ce vreti. :mrgreen:
Subiect inchis.

Sus

MesajScris: Joi, 08 Iul 2010 10:43 pm 
Neconectat
Admin

Giorgia scrie:
Aceasta cerere se adreseaza celor 3 Admini: Cosmin, Adell si Soterro.

Amintesc tuturor ca forumul are 4 administratori. Si ca a apela la unul anume, doar pentru ca ceilalti te-ar putea refuza, e inutil.

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 7 mesaje ] 

Ora este UTC [ DST ]