Switch to full style
Răspunde

Scuze !!

Mar, 20 Iul 2010 1:07 pm

Doresc prin aceasta postare sa-mi cer suze Adminilor pentru cererea facuta de stergere a mesajelor, aducand ca argument un anume precedent.

Argumentele impotriva stergerii mesajelor sunt obiective, respectiv, prin stergerea lor se pierde o anume corelare a dialogurilor existente si nu in ulltimul rand a consistentei acelor topicuri.

Nu toate precedentele sunt "demne" de luat in considerare, la fel cum nici atitudinea mea nu este. Imi pare rau pentru incidentul produs :(

Giorgia

Re: Scuze !!

Mie, 21 Iul 2010 12:26 am

Au Giorgia de cate ori ai sters contul ?????????? Bun venit din nou in jungla ......

Mie, 21 Iul 2010 7:28 am

Simona, stiu, ai dreptate, dar nu pot nici cu voi, nici fara voi :D
De altfel, uneori imi vine sa-mi iau campii apoi imi lipsiti, toti, apoi iar ma enervez dar tot eu ajung la concluzia ca e dragoste cu nabadai in casa asta a romanilor ;).

De altfel, ce familie are mereu liniste si pace sub acoperis ?? De ce ar fi aici altfel, in aceasta "familie virtuala" ?? Sper doar ca am invatat ceva din greseli...zic...sper :)

Ce o fi...oi vedea ;;)

Mie, 21 Iul 2010 7:16 pm

Intoarcerea fiicei ratacitoare :-P Bine-ai revenit! :ymhug:

Mie, 21 Iul 2010 9:00 pm

Merci, Oana. ( nu era..risipitor, de fiu zic ?! ;) )

Mie, 21 Iul 2010 11:01 pm

da,salut!sunt foarte aproape de lenzburg...cum am putea sa ne vedem daca vi incoace?un numar de mobil probabil....?cu drag as vrea sa am contact cu cat mai multi oameni de ai mei!! :)

Joi, 22 Iul 2010 7:10 am

bine ai revenit. :).. si ai grija ca nu e bun consumul de forum in cantitati mari.. are efect nociv.. :P

Joi, 22 Iul 2010 8:25 am

Multumesc Radu :)

raduvd scrie:si ai grija ca nu e bun consumul de forum in cantitati mari.. are efect nociv.. :P

...degustat precum vinul insa... ;)
Răspunde