Switch to full style
Răspunde

Ștergere de cont, fără explicații și regrete. La revedere!

Mar, 01 Noi 2011 12:15 am

Ștergere de cont,cu mulumiri, fără revocări ori regrete!

Merci!

Și, pls, nu dau explicații! Mi-s prea țapănă pt asta!

Re: Ștergere de cont, fără explicații și regrete. La reveder

Mar, 01 Noi 2011 8:56 am

Si uite asa s-a dus si ultimul forumist interesat de acvaristica. Pai ce faci mai Abra, cu cine mai discut eu de pesti?
Nu puteai sa faci mai bine ca mine?! Intri, citesti, iesi, cand ti se pare ceva interesant sau care merita discutat te bagi, in general mai bine nu (ii lasi pe cei 5-6 participanti activi si vivace sa se desfasoare). Chestia cu stergerea conturilor mi se pare asa ceva de genu: imi iau jucariile si plec, dar in fine, nu e treaba mea, numai bine si o viata frumoasa.

P.S. Daca mai vrei sa discutam de acvaristica da un mess (pana nu iti stergi contul) si iti dau IM-ul meu si ne vedem pe acolo.

Mar, 01 Noi 2011 10:20 am

AbraMack scrie:Ștergere de cont,

Nu se aproba!

Mar, 01 Noi 2011 10:28 am

Pe mine m-a socat vestea asta x_x , ca sa fiu sincera. Abramack era una dintre persoanele extrem de simpatice de pe acest forum...dupa parerea mea. A mentine contactul cu conationali nu e intotdeauna usor, dar a-l rupe definitiv... [-x
Eu te imbratisez si iti doresc numai bine, poate ne intilnim in alte circumstante... :-h

PS: daca se intimpla sa iti treaca supararea, lasa "batzosenia" si revino :) :)

Mar, 01 Noi 2011 10:47 am

Te tzuc, Abra. Poate te vei razgandi, totusi. @};-

Mar, 01 Noi 2011 12:13 pm

Eu iti voi duce dorul, draga Abra!Cand imi voi bea dimineata "cafa" ma voi gandi la tine,sa stii! @};-
Răspunde