Forumul românilor din Elveţia

Acum este Lun, 23 Oct 2017 1:27 am

Ora este UTC [ DST ]

Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Restaurant PIERROT caută...
MesajScris: Vin, 07 Oct 2011 3:50 pm 
După ce pereții Pierrot-ului au avut parte de două expozitii-vernisaje, suntem în căutarea unor noi artiști (amatori sau nu!), de preferință pictori sau fotografi, care doresc să își expună lucrările, GRATUIT!!!

Spațiul nu este mare (3 pereți) dar este o posibilitate pentru artist(ul) amator de a se face cunoscut și - de ce nu? - de a-și vinde lucrările.

De asemenea, suntem deschiși pentru organizarea de vernisaje (bufet suedez, apero, etc) ...

Pentru alte lămuriri sau detalii, vă rog, scrieți-ne la

restaurantpierrot@gmail.com

Vă mulțumim și vă dorim o zi excelentă!

Sus

Subiectul mesajului: Re: Restaurant PIERROT caută...
MesajScris: Mie, 12 Oct 2011 11:51 pm 
Bună seara...

Nu știu dacă prin intermediul forumului, astăzi... în jurul orei 13.30, am fost sunați în legătură cu o eventuală expoziție...
Doamna de la celălalt capăt al firului s-a supărat fiindcă i s-a spus să revină!

Vă rugăm, dacă sunteți interesați, sunați ori dimineața (până la ora 11), ori după orele 16.30. La ora prânzului, restaurantul este - de obicei - plin și nu avem efectiv timp să vorbim la telefon...

Vă mulțumim pentru înțelegere, iar doamnei care a sunat azi îi cerem scuze dacă i-am părut nepoliticoși...

Vă așteptăm pe la noi! @};-

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 2 mesaje ] 

Ora este UTC [ DST ]