Switch to full style
Recomandă un doctor, reduceri, piețe de vechituri, locuri pentru copii, coafor de câini, etc etc
Răspunde

Caut medic pediatru

Joi, 03 Oct 2013 11:28 am

Buna ziua tuturor,

Sunt de 4 saptamani in Elvetia si as dorii referinte cu privire la medici pediatrii vorbitori de engleza sau /si romana in zonele Vevey, Lausanne.
Mutumesc mult!
Ioana

Re: Caut medic pediatru

Joi, 03 Oct 2013 1:19 pm

Vezi si aici

Vin, 04 Apr 2014 5:37 pm

dar in Zurich recomandati pe cineva in aceleasi conditii? romana/engleza?

Vin, 04 Apr 2014 5:48 pm

Da, la Rigiplatz

Editare ulterioară: sorry de confuzie, cei de la Rigidocs nu sunt vorbitori de limbă română; îi recomand prin experiența avută cu ei.

Mie, 23 Apr 2014 3:57 pm

Salut Cosmin,

Si eu sunt interesat de un medic pediatru care vorbeste romana. Am sunat la adresa postata de tine mai sus dar din pacate nu au medici romani.

Ai totusi idee unde as putea gasi un medic pediatru roman in zona Zurich?

Merci

Mie, 23 Apr 2014 4:05 pm

Zizou scrie:Si eu sunt interesat de un medic pediatru care vorbeste romana. Am sunat la adresa postata de tine mai sus dar din pacate nu au medici romani.

Scuze, am uitat să menționez: la Rigidocs nu există doctori vorbitori de limbă română, ci de engleză; recomandarea mea e bazată pe experiență, am rămas de (aproape) fiecare dată cu o impresie foarte bună.

Din păcate nu știu doctori de copii de limba română din zona asta. Doctorii de care am auzit până acum (și au acceptat să fie publicați) sunt listați la Știu pe cineva

Joi, 24 Apr 2014 10:54 am

Stiu medic de lb romana in orasul Basel. Daca vrea cineva, sa-mi scrie.

Joi, 24 Apr 2014 11:32 am

Eu vreau să știu, în ideea să fie informații publice.

Sâm, 24 Mai 2014 12:44 pm

Ana scrie:Stiu medic de lb romana in orasul Basel. Daca vrea cineva, sa-mi scrie.

Buna,si eu sunt in Basel si interesata de un medic roman.

Multumesc si o dupa amiaza placuta!

Lun, 23 Iun 2014 11:22 am

Ana scrie:Stiu medic de lb romana in orasul Basel. Daca vrea cineva, sa-mi scrie.

Buna Ana,

Din pacate nu gasesc optiunea ca sa-ti pot scrie pe privat. Imi poti trimite tu un mesaj pe privat cu contactul medicului din Basel?

Mersi

Mar, 24 Iun 2014 5:29 pm

Zizou scrie:
Din pacate nu gasesc optiunea ca sa-ti pot scrie pe privat. Imi poti trimite tu un mesaj pe privat cu contactul medicului din Basel?

Mersi

Opțiunea se activează după al treilea mesaj pe forum (primele 3 mesaje = perioada de probă).

Sâm, 10 Sep 2016 2:52 pm

Medic pediatru în Zürich: http://casa-romanilor.ch/doctorul-pedia ... ardea-4350
Răspunde