Switch to full style
Răspunde

produse alimentare românești în Muri bei Bern

Vin, 09 Dec 2016 10:53 pm

Dragi prieteni!
Va invitam sa vizitati magazinul cu produse din Europa de Est, inclusiv produse alimentare românești în Muri bei Bern. Magazinul este situat la 2 km de Ambasada română la adresa Thunstrasse 68, 3074 Muri bei Bern (centru comercial Coop, intrare din curte), 2 stații de tramvai Nr.6 sau la 3 minute cu mașina. În ziua alegerilor in Parlamentul din România 11 decembrie 2016 magazinul este deschis de la 10:00 la 17:00.

https://www.facebook.com/EasternEuropea ... iesInBern/

Re: produse alimentare românești în Muri bei Bern

Lun, 12 Dec 2016 11:07 am

Fain magazinul, am fost duminica, dar n-ati avut nimic pentru sarmale. Poate data viitoare. Oricum frumoasa intentia de a avea deschis si duminica si buna ideea cu fata langa ambasada...

Felicitari!

Vin, 16 Dec 2016 11:18 am

Giorgia scrie:Fain magazinul, am fost duminica, dar n-ati avut nimic pentru sarmale. Poate data viitoare. Oricum frumoasa intentia de a avea deschis si duminica si buna ideea cu fata langa ambasada...

Felicitari!

Ce iti tre pentru Sarmale?
Gasesti totu la Migros :)
Daca vrei te invat !

Vin, 16 Dec 2016 2:23 pm

N ai cum. Condimentele pt sarmale de la magazin intra in compozitie si le da acel gust din Romania.

Altfel iese cu gust de Elvetia. Dar daca vrei sa le fierbi si sa le faci ca acasa pui condimentele din plic.

Imagine
Răspunde