Switch to full style
Grupuri locale şi de interes, întâlniri româneşti
Răspunde

22 octombrie 2005: Doamnelor shi Domnilor, poftitzi la disco

Joi, 18 Aug 2005 1:05 am

Dragelor, ce zicetzi voi de-o intilneala asha, ca-ntre gagici? Sint o grama de discoteci bune in Züri, ashtept sugestii in privintza locatziei, iar ca timp, mie mi-ar conveni primul w-end din septembrie, mai exact prima simbata din septembrie, ce zicetzi?
Convingetzi-va sotzii sa stea cu kupiii, mituitzi-va iubitzii sa stea acasa singurei :D shi haidem la zbintzuiala!
Care se inscrie, ei?

Doamnelor shi domnilor, s-a hotarit: 22 octombrie avem discotecaaa!!!! So, de data asta consortzii intr-un fel sau altul :wink: is acceptatzi, asha ca va ashtept in numar cit mai mare! Desigur, sugestiile in privintza unei discoteci cit mai mijto sint binevenite, kiar cerute :wink: :D
Va pupic shi pe curind
Ultima oară modificat de Andreea pe Joi, 01 Sep 2005 12:40 pm, modificat 1 dată în total.

Joi, 18 Aug 2005 11:18 am

draga anreea, eu ma anunt dar vreau sa-l iau si pe frate-meu ca se plictiseste, saracu' :D
eu chiar ca nu pot veni decat in primul week-end din sept ca apoi ne mutam si am multe de facut... :(
va pup

Joi, 18 Aug 2005 2:43 pm

Anitu, pai facem consiliu, sa vedem daca vor fetele, ca nu io hotarasc, da nush daca-i corect, c-or sa sara barbatzii ca pe ei nu-i luam, facem discriminari :D

Dum, 21 Aug 2005 11:38 am

Buna fetelor, ma numesc Paula si sunt de curand aici, de maine incep curs de limba germana in Zug, nu vb germana, deci cam greu pt mine , in privinta discoteci, any time dar nu cred ca la meu tedybear o sa vrea sa ma lase singura, adica cu fetele, ce ziceti de o intalnire cu remorca cu tot??? duminica placuta tuturor

Dum, 21 Aug 2005 3:32 pm

se pare ca nu se prea intra pe acest forum, tin sa cred ca nu suntem multi romani in Elvetia!?!?!? sa mai aducem ?? :lol: , sau poate nu toti folosesc internetul atat de frecvent...eu ma duc destul de des in Zug si Zurich, daca doriti o iesire la o cafea , tigare, ceai, cocktail, facem o intalnire cu placere, pe curand, Paula

Dum, 21 Aug 2005 5:52 pm

Salut, Petruta, bine-ai venit
Nu prea intra lumea-n w-end, sintem ocupatzi cu familia, plecari, etc, activitatzi de w-end :wink:
In privintza venitului cu remorca, hm...Noi, fetele care ne mai stringem sa mergem la un restaurant, disco, sau kiar la o cafea la vr-una dintre noi, nu prea ne luam "remorcile" cu noi, o facem doar daca prezentza lor e obligatorie :D , altfel, ii lasam sa faca baby-sitting shi ne mai destrabalam shi noi nitzel fara ei :D Poate-tzi convingi consortul ca nu te fura nimeni daca mergi fara el :D
Vezi ca ai mesaj pe ym :gg:

Lun, 22 Aug 2005 1:31 pm

Nu mai vrea nimeni zbintzuiala?

Mar, 23 Aug 2005 5:51 pm

draga mea andreea, noi venim sigur dar trebuie sa stiu daca poate si frate-meu sa vina....
pe cine sa mai intreb?
sper sa te prind o data on-line pe ym.
te pup

Sâm, 27 Aug 2005 1:21 am

Dragele mele, din motive obiectiva ma vad nevoita sa amin dansu pina in octombrie.
Rog doamnele amatoare de dantzuiala sa-mi comunice cam in ce w-enduri din octombrie is libere, ca sa facem planu sigur :D
Va pup shi ne vedem in octombrie
:wink:

Sâm, 27 Aug 2005 9:08 am

Cred ca vin si eu in octombrie.

Sâm, 27 Aug 2005 10:19 pm

Din pacate singura sambata disponibila la mine e 22.10. stiu, e tare tarziu, da cu naveta asta, zau ca n-am timp. da chef am, mama-mama!

Mar, 30 Aug 2005 2:00 pm

Io mi-am intrebat consortu daca-i in Elvetzia pe 22 octombrie, shi e, p-orma d-abia pleaca in Canada, asha ca la mine 22 e ok.

Deci, 22 octombrie disco pentru toata lumea :D

....

Joi, 15 Sep 2005 2:42 pm

hello,

si eu vin cu prietenul meu si un prieten de-al lui (care vrea sa cunoasca romani de aici)....

Re: ....

Vin, 16 Sep 2005 12:24 am

ela73 scrie:hello,

si eu vin cu prietenul meu si un prieten de-al lui (care vrea sa cunoasca romani de aici)....

Mei Ela, prietenu' prietenului, vrea sa cunoasca romani, sau romance :D

Io vin, cu toata inima!

....

Vin, 16 Sep 2005 10:10 am

hello,

prietenul prietenului meu vrea sa cunoasca si romani si romance, dar mai ales romance :lol: (a fost in RO si i-a placut ft.mult)

weekend placut!

Lun, 26 Sep 2005 2:59 pm

hello fetelor,

v-ati gandit unde mergem? eu i-am pus pe baietii mei sa se intereseze de o disco (sau club) fara prea mult fum; cand aflu ceva, va informez....

o zi buna

Lun, 26 Sep 2005 9:57 pm

Io habar n-am, nu va bazatzi pe mine in gasirea unui loc de dantzuit :D
Inca ashtept sugestii.

Mar, 27 Sep 2005 3:02 pm

nici eu habar nu am, de-asta i-am pus pe baieti sa se intereseze....ei cunosc mai bine Zürich-ul.....l-am intrebat si pe Gustavo.....gasim noi ceva pana la urma, ca suntem fete inteligente...

o zi buna

Mar, 04 Oct 2005 12:54 pm

hello,

slaba miscare pe-aici......v-ati gandit unde mergem? eu nu am fost niciodata la disco in ZH, asa ca nu pot ajuta cu idei.....

am cautat in Pagini Aurii ZH si am gasit o disco "Latin Palace", Militärstr.84, http://www.latinpalace.ch

mai sunt si cateva cluburi: "Besame Mucho", Pfingstweidstr. 6, http://www.besamemucho.ch; "X-TRA", Limmatstr.118, http://www.x-tra.ch

o sa mai caut cu google.ch discoteci in ZH si va informez...

o zi buna

Vin, 07 Oct 2005 12:25 pm

hello,

haideti ca m-am interesat in privinta discotecii "Latin Palace" si are referinte ft.bune....si nu e departe de HB ZH.....ce ziceti? mergem acolo?
se deschide la ora 22 si intrarea costa 15 fr.....

o zi buna

Dum, 09 Oct 2005 10:57 am

S-a stabilit ora shi locul intilnirii: 18.00, la ceasu de la HB züri. Mergem sa mincam ceva, apoi la disco, dar cine nu vrea sa vina la restaurat, ne poate intilni la disco pe urma, presupun c-o sa fie in jur de ora 22.
Inca nu ne-am hotarit la o anume discoteca, dar asta-i problema? :) Adunatzi sa ne vedem!! 8)

Lun, 10 Oct 2005 10:11 pm

Am gasit clubu asta Ce zicetzi, va place? E kiar linga HB.

Joi, 13 Oct 2005 12:34 am

Andreea, m-am uitat pe site-ul la astia. Io-te ce spun astia, ca pe 22.10 e seara - rock: http://www.lady-hamiltons.ch/module/ws_ ... 2c51ec4561
Sau n-am inteles io bine??? :shock:

Joi, 13 Oct 2005 1:29 pm

Asta-mi scrie mie:
SATURDAY NIGHT FEVER (DJ MEH)
22. Oktober, 21:00 Uhr bis 23. Oktober, 04:30 Uhr
FROM 21.00 OUR DJS WILL ROCK THE HOUSE!
FROM THE MAD HOUSE TO SUMMER OF 69 AND THEN RIGHT IN TO THE MAD HOUSE AGAIN!
A NIGHT TO REMEMBER AND MEET NEW PEOPLE

Acu depinde ce-ntzelegi tu prin rock :)

Joi, 13 Oct 2005 1:31 pm

Daca nu va suride programul de disco de la Lady Hamilton, venitzi cu idei, va rog, pentru ca io nush nici o discoteca, in afara de Petit Prince, da nu se pune :)
Răspunde