Forumul românilor din Elveţia

Acum este Vin, 20 Oct 2017 11:36 am

Ora este UTC [ DST ]

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 27 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Petreceri românesti de Crăciun
MesajScris: Mar, 08 Dec 2009 9:00 am 
Aurora, daca te-ai decis sa vii in Elvetia de Craciun... si daca meri la slujba in Zurich, poate dupa... daca ai timp si chef... vii la o cana cu vin!? Nimeni nu are voie sa fie singur de Craciun!!!!

Ana, daca imi lasi un numar de telefon... iti zbier io o colinda... nu de alta dar si mie mi-e dor de colinde... si cum nu-i nimeni sa imi ofere spectacolul, mi-am zis sa imi chinui urechile si gatlejul singura! :D

Va tzuc si oriunde ati fi, orice ati face va doresc un Craciun bun si Magic!

Sus

Răspuns cu citat  
 Subiectul mesajului: Re: Petreceri românesti de Crăciun
MesajScris: Lun, 20 Ian 2014 10:36 am 
Neconectat
nou venit

walterkwl scrie:
SCatalin scrie:
sunt muzicant cint la orga sunt din tirgoviste nu stiu daca locul de intrunire si spatiul imi permite acest gest ATENTIE vin gratuit nu pentru interes financiar pentru voie buna ca sa ne simtim ca acasa

Draga Catalin, daca vrei sa cinti poti proba si la petrecerea noastra din Winterthur. Acolo spatiul permite, daca iti face placere da un semn de viata (052/ 232 21 55) dupa ora 19.00

Buna Catalin,o prietena e interesata de serviciile tale pe 22 febr in Basel,lasa-ne un nr de tel sau suna tu la 077 923 09 59.Multumesc!

Sus
Răspuns cu citat  
Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 27 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC [ DST ]