Switch to full style
Grupuri locale şi de interes, întâlniri româneşti
Răspunde

9 septembrie 2006 - sa dansam in Zürich

Dum, 06 Aug 2006 11:14 am

Dragii nostri
A sosit vremea sa ne intalnim din nou, sa stam din nou de vorba la un pahar, sa ne povestim ultimele noutati si apoi sa mergem impreuna la dans, de data asta putem lua si partenerii sau partenerele.
Mai exact, ne vom intalni sambata, 9.09.06 la orele 18.00 in Zürich- Hauptbahnhof (gara centrala), la Treffpunkt. Vom merge si vom manca impreuna intr-un restaurant, apoi intr-o discoteca. Mircea- un nou membru al clubului nostru, se va ocupa de organizarea discotecii, eu de restaurant. Va rugam anuntati-va inscrierea pana la 1.09. la email: Ana: aschollenberger@hotmail.com.
va asteptam cu mult drag.

Mie, 30 Aug 2006 3:14 pm

S-a hotarit unde mergem? Io voi veni direct la restaurant, ca tre sa adorm plozii, asha ca ar fi bine sa shtiu macar unde-i restaurantu 8)

Vin, 01 Sep 2006 10:11 am

Dragii nostri
Restaurantul se numeste Commihalle, este un restaurant italian excelent pe care-l cunosc de mai mult timp. Bunul gust, combinat cu o bucatarie de exceptie si o pivnitza pe masura, pretzuri dupa buzunarul fiecaruia, ce mai, il recomand din toata inima.
Commihalle se afla la Central, cca 2-300m departare de Hauptbahnhof in Zürich.
Aici adresa restaurantului:
Restaurant Commihalle
Stampfenbachstrasse 8
8001 Zürich/ZH
Tel: 044 250 59 60
Link: http://www.commercio.ch/restaurant/comm ... index.html
In privintza discotecii va pot da un raspuns exact cel tarziu duminica (3.9.).
Informativ: pana acum suntem cca 40 de persoane inscrise.

Vin, 01 Sep 2006 11:14 pm

Bre, iar mincam la italian? :roll: Mai bine mergeam la unu spicey, ca de pizza is satula:)))

Sâm, 02 Sep 2006 9:10 am

Andreea scrie:Bre, iar mincam la italian? :roll: Mai bine mergeam la unu spicey, ca de pizza is satula:)))

Numa` la mancare ti-e gandul. :mrgreen: Daca nu vrei pizza -apropo la meniul online n-am vazut sa aiba pizza :shock: - poti lua Pasta fresca fatta in casa. :lover:
Multamita acum? :D

Dum, 03 Sep 2006 1:44 pm

Adellu, o sa stau nemincata toata ziua aia, ca sa nu-mi mai pese ca nu maninc spicey :D

Dum, 03 Sep 2006 8:59 pm

S-a gasit discoteca?
Am shi io o intrebare: vine la discoteca cineva din zona Züri- Affoltern, sau Oerlikon? Ca sa shtiu daca am cu cine sa ma intorc :roll:

Mar, 05 Sep 2006 11:23 am

Clubul "Supermarket" este planificat pentru a doua parte a întâlnirii. Adresa clubului este:

Geroldstrasse 17
8005 Zürich
Tel: 044/440 2005

iar adresa web http://www.supermarket.li .
Ultima oară modificat de Cosmin2 pe Mie, 06 Sep 2006 12:02 am, modificat 1 dată în total.

Mar, 05 Sep 2006 1:19 pm

din pacate noi nu putem veni la discoteca :-k , dar venim tot cu trenul din Uster, deci Oerlikon e pe drum :)

Mar, 05 Sep 2006 4:41 pm

Serena, multzumesc oricum :)

Mar, 05 Sep 2006 4:43 pm

Cosmin scrie:Clubul "Supermarkt" este planificat pentru a doua parte a întâlnirii. Adresa clubului este:

Geroldstrasse 17
8005 Zürich

iar adresa web http://www.supermarkt.li .

Site-ul nu se deskide, te rog verifica adresa.

Mar, 05 Sep 2006 7:27 pm

de nada Andreea, si la mine se deschide aiurea :gogol2:

Mar, 05 Sep 2006 9:19 pm

Cosmin scrie:Clubul "Supermarkt" este planificat pentru a doua parte a întâlnirii. Adresa clubului este:

Geroldstrasse 17
8005 Zürich

iar adresa web http://www.supermarkt.li .

Adresa web este http://www.supermarket.li iar pentru simbata seara vom avea
LOVERS TV PRESENTS: «EROTICA SECRETS» - KURTIS, BIBER, PLAMUK :D Asta e de bine? :D
Am shi io o intrebare pentru cine-a mai fost acolo shi cunoashte atmosfera: poci sa ma cocotz pe masa sa dansez? :roll:

Mie, 06 Sep 2006 12:04 am

Andreea scrie:Site-ul nu se deskide, te rog verifica adresa.

Scuze, am greşit adresa. Un copy-paste aiurea. Am făcut corecturile.

Mie, 06 Sep 2006 3:35 pm

Cosmin, merci, oricum gasisem clubul cu Google shi postasem adresa corecta un post mai sus :wink: Acum crezi ca potzi raspunde shi la a doua parte a postarii? :P

Mie, 06 Sep 2006 4:22 pm

Andreea scrie:Acum crezi ca potzi raspunde shi la a doua parte a postarii? :P

Nu.

Nu eu am ales clubul, Mircea ştie mai multe despre club.

Mie, 06 Sep 2006 4:39 pm

Cosmin scrie:
Andreea scrie:Acum crezi ca potzi raspunde shi la a doua parte a postarii? :P

Nu.

Nu eu am ales clubul, Mircea ştie mai multe despre club.

Aha, ok. Atunci il rog pe Mircea- pe care dealtfel nu-l cunosc- sa ma lamureasca :wink:

Sâm, 09 Sep 2006 10:34 am

Pana akum s-au inscris 49 de persoane. Woww, va fi o petrecere ... foarte petrecareatza :shock:

Dum, 10 Sep 2006 2:09 pm

Rog persoanele care au facut poze sa le puna undeva unde sa le putem vedea:P

Dum, 10 Sep 2006 5:39 pm

Draga organizatoare, ai fost la inaltime si de data asta. =D>
Iar poze frumoase as vrea si eu sa vad. : )

Dum, 10 Sep 2006 9:09 pm

Postati niste poze va rog, daca n-am fost la party macar sa vad si eu cum v-ati distrat! :roll:

Lun, 11 Sep 2006 4:01 pm

Câteva poze vor apare în cursul acestei săptămâni.

Mar, 12 Sep 2006 12:48 am

a fost faina petrecerea, felicitari organizatorilor, bun papa la restaurant. Nah ca pana la urma tot am dansat \:D/

Mar, 12 Sep 2006 9:59 am

intru totul de acord cu adell!!
bravo ana! a fost super si ne-am simtit extraordinar! =D>
va pup

feed back pe aceeasi tema

Mar, 12 Sep 2006 1:41 pm

Multumiri organizatorilor si din partea mea, este a treia petrecere la care particip si parerea mea este ca ne simtim din ce in ce mai bine...deci trebuie sa ne continuam obiceiul.

va pup pe toti si pana la urmatoarea intalnire va urez numai zile insorite
Vali
Răspunde